دربارهافرا زمرد آسیا

about image

شرکت افرا زمرد آسیا در زمستان ۲۰۲۰ برای پاسخگویی به تقاضای کشور برای لوله‌های سیلندری باکیفیت و دقیق برای صنعت خودرو تاسیس شد. این امر با کمک گروهی از فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک از دانشگاه های برجسته کشور انجام شد. بنیانگذاران شرکت افرا زمرد آسیا، استفاده از جوانان توانمند و تحصیلکرده و نیروهای مجرب در زمینه های مختلف تولید با کیفیت را سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار داده اند.

about image

چشم انداز کوتاه مدت این شرکت با هدف دستیابی به عنوان بزرگترین و دقیق ترین تولیدکننده لوله سیلندری در کشور برای پاسخگویی به تمامی نیازهای کشور در این زمینه می باشد و هم چنین در چشم انداز میان مدت هدف شرکت پیدا کردن بازارهای خارجی و استفاده حداکثری از ظرفیت صادراتی به ویژه برای کشورهای همسایه می باشد.مفتخریم که لوله های تولیدی ما از نظر کیفیت با نمونه های وارداتی قابل رقابت است.

بنیان گذارانافرا زمرد آسیا

بنیانگذاران افرا زمرد آسیا، ترکیبی منحصر به فرد از انرژی جوانی، اشتیاق و رهبری را به شرکت ما می آورند. آنها با ترکیب تخصص و روحیه کارآفرینی خود، کسب و کار ما را با موفقیت از یک استارت آپ کوچک به یک کارخانه رو به رشد تبدیل کرده اند که آماده پذیرش چالش ها و فرصت های جدید در سراسر کشور و منطقه است.

معین رضایی

CEO

بنیان گذار

حجت رنجبر

CCO

هم بنیان گذار

فرصت تجربه استفاده از محصولات با کیفیت بالای ما را از دست ندهید.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد محصولات ما بیشتر بدانید و دریابید چگونه آنها می توانند برای کسب و کار شما مفید باشند.