مقالاتبه روز صنعت

با آخرین اخبار و مقالات دنیای لوله های سیلندری دقیق به روز باشید.

لوله ERW

لوله ERW

لوله های فولادی جزئی مهم در صنعت فولاد هستند و نقش مهمی در تولید صنایع از جمله خودرو سازی، فولاد و... دارند. یکی از این لوله ها لوله ERW میباشد که با تولید متفاوت باعث کاربرد و نقش اساسی آن در صنعت شده است. ما در این مقاله به بررسی لوله های ERW میپردازیم و در ادامه کاربردهای آن را بررسی خواهیم کرد.

لوله سیلندری

لوله سیلندری

شاید برای شما سوال باشد لوله سیلندری چیست و چه کاربردهایی دارد با خواندن این مقاله به سوالات خود جواب میدهید. در این مقاله اطلاعات مربوط به لوله سیلندری را میخوانید و از ویژگی ها، کاربردهای آن در صنعت و روش تولید آن با خبر میشوید.

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان هم یکی از لوله های فولادی است که در صنعت جزء پر کاربرد ترین ها محسوب میشود. این نوع لوله بدون درز بوده که سطحی صاف و یکپارچه دارد. شما با خواندن این مقاله به این موضوع پی میبرید که لوله مانیسمان چیست، روش تولید لوله مانیسمان، چه کاربردی در صنعت دارد و مراحل تولید آن همچنین انواع آن را به شما خواهیم گفت پس در ادامه با ما همراه باشید.

لوله مبلی

لوله مبلی

لوله مبلی از انواع لوله فلزی میباشد که مقاومت بالا و سبک تر نسبت به دیگر لوله های فلزی میباشد به همین جهت از این لوله در دوچرخه سازی، صنعت خودروسازی، ساخت لوازم خانگی از جمله مبلمان و صندلی و... استفاده میشود.

فرصت تجربه استفاده از محصولات با کیفیت بالای ما را از دست ندهید.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد محصولات ما بیشتر بدانید و دریابید چگونه آنها می توانند برای کسب و کار شما مفید باشند.